PPOVyhlásenie o prístupnosti
Menu
Domovská stránka > Vyhlásenie o prístupnosti
SortimentNové projektyAktualityNa stiahnutieO násKontakty
Sortiment
Technický priemyselElektrotechnický priemyselPotravinársky priemyselDistribúcia

Vyhlásenie o prístupnosti

Táto webová prezentácia zohľadňuje prístupnosť a bezbariérovosť webu podľa bežne uznávaných zásad pravidiel tvorby prístupného webu a pokynov pripravených pre účely novely Zákona č. 365/2000 Zb., o informačných systémoch verejnej správy.

Prezentácia je vytvorená podľa špecifikácií vydávaných konzorciom W3C podľa použitého značkovacieho jazyka HTML 4 Transitional, HTML 5 alebo XHTML 1.1 Transitional a dodržuje syntaktickú a sémantickú správnosť.
Obsah je kompletne oddelený od štýlu pomocou kaskádových štýlov. Prezentáciu je možné používať aj na iných výstupných zariadeniach (mobilné telefóny, hlasové čítačky a pod.).
Niektoré doplňujúce informácie (najmä dokumenty na stiahnutie) sú na stránkach k dispozícii v iných formátoch, najčastejšie PDF. Pre zobrazenie dokumentov v tomto formáte je potrebné mať nainštalovaný zobrazovač Adobe Reader, ktorý je zdarma na stiahnutie na stránkach spoločnosti Adobe inc., alebo iný program schopný zobraziť formát PDF.
Niektoré doplnkové či multimediálne funkcie tohto webu môžu byť vytvorené pomocou technológie Adobe Flash a môžu vyžadovať nainštalovaný doplnok do prehľadávača Adobe Flash Player, ktorý je zdarma na stiahnutie na stránkach spoločnosti Adobe inc.

Pre úplné fungovanie týchto webových stránok je nutné mať v prehľadávači podporovaný a povolený JavaScript.
SortimentNové projektyAktualityNa stiahnutieO násKontakty
Sortiment
Technický priemyselElektrotechnický priemyselPotravinársky priemyselDistribúcia
Novinky
Více novinek
24. 6. 2020Combi box
PPO GROUP CZ, s.r.o.
Zobrazenie pre mobil / Klasické zobrazenie